Послуги видавництва

Навіть у вік цифрових технологій книги залишаються ключовим інструментом збереження і поширення людських знань і інформації. Вчені і раніше відображають плоди своїх наукових праць у вигляді друкованих авторефератів, монографій і збірників статей конференцій. Навчальні заклади видають методичні та навчальні посібники. Сімейні літописі, історичні хроніки, каталоги художніх творів - всі ці види книг є в нашому портфоліо.

Отже, якщо ви написали книгу і готові поділитися своїми працями з іншими людьми, то вам пряма дорога до видавництва і друкарню. Протягом декількох років харківське видавництво "У СПРАВІ" надає якісні і доступні послуги з видання і друку книг, а також вирішує завдання по їх поширенню та продажу.

Видавництво має власну друкарню. А це означає, що крім повного комплексу видавничих послуг (додрукарська підготовка книг, отримання коду ISBN, реєстрація в Книжковій палаті і розсилка видання по бібліотеках) клієнти можуть надрукувати книгу прямо у нас, скоротивши таким чином свої витрати і час виходу книги.

Вибір параметрів друку книги

Щоб почати процес видання книги від автора потрібно визначитися з характеристиками продукції, що випускається книги. Сюди входять такі параметри як тираж, формат (найпопулярніший формат A5 має розмір 148x210 мм), кількість сторінок, вид обкладинки (м'який / тверда обкладинка) наявність і кольоровість ілюстрацій. При збільшенні тиражу друку вартість однієї копії книги закономірно знижується. Кількість сторінок в макеті повинна бути кратна 16. Як правило, друкарська друк проводиться на великих паперових аркушах паперу по 8 сторінок на одній стороні і 8 на інший.

Розрахунок вартості друку

Базову вартість виготовлення книги можна просто і наочно прорахувати за допомогою Online-калькулятора друку, який також дозволяє швидко оформити замовлення за результатами вашого розрахунку. Зверніть увагу на те, що видання з кількістю сторінок до 144 вважається не книгою, а брошурою.

Розрахунок вартості друку книги на друкарському калькуляторі

Як видно на прикладі по калькулятору вартість друку книги формату A5 на 200 сторінок накладом в 50 екземплярів складе 3150 гривень, тобто 63 гривні за копію.

Після оформлення замовлення автор готує і передає нам вихідний матеріал (оригінал-макет) книги. Будь ласка, зверніть увагу, що оригінал-макет що виходить книги ми приймаємо тільки в PDF-форматі. Це дозволить заощадити наше з вами спільне час і ресурси.

Підготовка до книжкового макета

Перш ніж потрапити в друк, макет повинен пройти кілька етапів додрукарської (препресс) підготовки. На початковому етапі проводиться вичитування і коректура тексту для виявлення і усунення орфографічних і стилістичних помилок. На етапі верстки формується зовнішній вигляд оригінал-макету, в якому задаються шрифти, основні елементи і стильові особливості оформлення книги.

Дизайн обкладинки включає в себе графічне оформлення зовнішньої оболонки книги і здатний додатково залучити і зацікавити читача одним тільки своїм виглядом. Після узгодження дизайну макета з автором протягом 3-4 робочих днів книга буде надрукована і готова до реалізації. Фахівці нашого видавництва допоможуть вам у вирішенні цих питань.

Отримання кодів ISBN, УДК, ББК

Для отримання законних прав на продаж і реєстрацію видається книги автору необхідно отримати міжнародний стандартний номер ISBN, а також УДК та ББК коди, які розташовуються на сторінці книги. ISBN - це унікальний код з 13 цифр, за яким, як по паспорт, можна буде знайти книгу в міжнародній книжковій базі. А рубрикатори УДК та ББК використовуються для реєстрації і пошуку видання в архівах великих бібліотек.

Для клієнтів нашого видавництва комплексний пакет видання книги, в який входить отримання кодів ISBN, УДК, ББК і розсилка видання по бібліотеках коштує 300 гривень. Деякі автори і типографії звертаються до нас за реєстрацією видання книги і отримання ISBN, а книгу друкують там, де їм зручніше.

Поширення книги

Після видання та реєстрації книги перед автором виникає завдання вибору каналів і способів її поширення та реклами. Ознайомтеся з можливостями та перевагами нашого інтернет-депозитарію vlavke.com в цій сфері.

Для уточнення питань, що залишилися телефонуйте нам або пишіть на пошту.

Наш калькулятор друку завжди готовий до ваших послуг.