Популярні способи просування і розкрутки книг

Для успішних продажів книги необхідно планувати і починати її просування в мережі ще до початку процесу публікації. Спочатку пропонуємо ознайомитися зі статтею про те, що потрібно робити на стадії підготовки книги до друку.

Після видання книги перед автором виникає завдання вибору каналів і способів її просування і поширення. Мережі книгарень продають друковану продукцію у великих кількостях, але орієнтовані на роботу з оптовими фірмами і популярними виданнями, тому неохоче йдуть на співпрацю з маловідомими авторами. Інший варіант - пропонувати свою книгу торговцям, інтернет-магазинах або ж самостійно просувати її в мережі через сайт або спеціалізовані ресурси. Детальніше про це можна дізнатися в статті "Як швидко і недорого розкрутити свою книгу". Однак, всі ці методи зажадають чимало часу і ресурсів без гарантії результату. Видавництво" У СПРАВІ "пропонує повний комплекс послуг з просування книжкових видань в мережі інтернет та ЗМІ.

1. Публікація новини про вихід книги в новинній стрічці сайту видавництва і на Facebook

Ми ж пропонуємо більш простий і ефективний спосіб заявити "на весь світ" про вихід вашої книги за допомогою публікацій вновинній стрічці нашого сайту і Facebook-сторінки видавництва "В СПРАВІ". Після публікації новини про вихід книги зацікавлена аудиторія читачів з усього світу зможе швидко знайти інформацію про неї через пошукові системи.

Новости издательства "В ДЕЛЕ" Facebook-страница издательства "В ДЕЛЕ"


Приклад просування книги в пошуковій системі Google через публікацію на сайті видавництва новини про вихід навчальних посібників:

Пример продвижения книги через новостную ленту издательства

2. Зберігання, розповсюдження та продаж книг за допомогою книжкового інтернет-депозитарію

Для постійного зберігання та безкоштовного розповсюдження книги серед користувачів мережі інтернет рекомендуємо використовувати книжковий інтернет-депозитарій VLAVKE.COM Можливості нашого депозитора дозволяють не тільки зберігати і поширювати книгу серед зацікавлених осіб, але також і продавати її друковані та електронні копії, і приносити авторам постійний дохід від продажів так само як і при розміщенні її в повноцінному інтернет-магазині.

Подивіться реальний приклад просування книги "Пригоди нащадка тамплієра" в пошуку Google за допомогою розміщення інформації про неї в депозитарії:
Приклад просування книги "Пригоди нащадка тамплієра"

Пример продвижения книги "Похождения потомка тамплиера"

3. Просування через відгуки та рецензії

Краща реклама для книги - це цікаві відгуки про неї. Попросіть знайомих і авторитетних експертів у вашій області прочитати книгу і розмістити відгуки або рецензії про неї в нашому депозитарії. Для будь-якого автора важливо як отримати думку читачів про його творінні, так і обмінятися досвідом з колегами з різних місць і регіонів. Після реєстрації на vlavke.com користувачі з будь-якої точки світу зможуть не тільки замовити придбання книги, а й залишати коментарі та обмінюватися думками про неї. Таким чином, автор отримує можливість дізнатися думку читачів і постійно працює канал для спілкування з зацікавленою аудиторією.

4. Рекламні компанії в Google і Facebook

Додатково ми пропонуємо планування і організацію націлених рекламних компаній в пошуковій системі Google і соціальної мережі Facebook, які дозволять протягом декількох днів швидко і максимально результативно проінформувати про книгу багатотисячну цільову аудиторію, відібрану за спеціально заданими критеріями: інтереси, вік, місцезнаходження та інші. Також ми займаємося організацією і проведенням презентацій книг серед зацікавленої публіки із залученням місцевих ЗМІ.

5. Створення відеопрезентацій книг з розміщенням на сервісі youtube.com

Відеоролик тривалістю 5-20 хвилин, в якому автор особисто розповідає про свою книгу, описуючи історію її створення та основні цінності для читачів, - відмінний спосіб наочно прорекламувати і книгу і автора. У наступному ролику Микола Зелений - творець музею і автор виданої у нас книги "Думи про козака Барвінка" барвисто і з цікавими подробицями оповідає про головне герої книги - козацького полковника Івана Барвінку, який вважається засновником міста Барвінкове на Харківщині, і історії цього міста.

Експертна відеорецензія дозволить підняти авторитет не тільки в очах читачів, а й серед експертного співтовариства, що особливо важливо в наукових колах. Організація презентації книги з відеозвітом і подачею його на ТВ - самий витратний, але в той же час і найгучніший спосіб заявити про видання книги.


Звертайтеся з питань просування і розкручування книг в видавництво "В Справі".