Видавничий дім "В Справі" спеціалізується на виданні наукової та художньої літератури малими тиражами. Серед наших робіт - автореферати, навчальні посібники, збірники конференцій, історичні спогади, сімейні літописі. У нашому видавництві автори можуть розраховувати на повний комплекс послуг з видання і друку книг з отриманням ISBN і реєстрацією в книжковій палаті. Додатково, ми займаємося online-зберіганням, розповсюдженням і продажем виданих книг за допомогою мережі інтернет, соціальної мережі Facebook і книжкового інтернет-депозитарію vlavke.com.

Наша компанія тісно і плідно співпрацює з багатьма навчальними закладами та бюджетними організаціями України, а також індивідуальними авторами. Гнучка цінова політика та якісні роботи, виконані в термін, дозволяють нам регулярно брати участь і перемагати в тендерах на публічній платформі PROZORRO. Ми пропонуємо клієнтам індивідуальний підхід, щоб забезпечити якісні послуги за доступними цінами. Для постійних клієнтів у нас діють спеціальні умови і знижки.

Для Вашої зручності, прискорення прорахунку і обробки замовлень ми пропонуємо скористатися Online-калькулятором вартості друку книги прямо зараз. До передачі нам Ваших макетів переконливо просимо ознайомитися і чітко дотримуватися умов з оформлення макетів книг для друку.

Приклади деяких з книг, підготовлених або надрукованих у нас:

ХАРЬКОВСКАЯ ХУДОЖЕСТВЕННАЯ ШКОЛА (середина ХVІІ — конец ХХ века)Думи про козака БарвінкаІКОНИ МУЧЕНИЦІУКРАЇНСЬКА НАРОДНА ІГРАШКА