1 - Для того, щоб дізнатися вартість друку книги просто виберіть потрібні параметри видання (формат, палітурка, обкладинку, кольоровість) на нашому Online-калькуляторі друку. Відразу після установки параметрів друку калькулятор автоматично виведе на сторінці базову вартість друку згідно із зазначеним тиражу. При збільшенні тиражу друку вартість однієї копії книги закономірно знижується. Кількість сторінок в макеті повинна бути кратна 16. Як правило, друкарська друк проводиться на великих паперових аркушах паперу по 8 сторінок на одній стороні і 8 на інший. Найпопулярніший формат A5 має розмір 148x210 мм).


2 - Для того, щоб зробити замовлення з вибраними параметрами друку - натисніть кноку "Відправити" і заповніть форму, що відкрилася зворотного зв'язку Вашими контакний даними. Після цього натисніть кнопку "Замовити" і лист-заявка з Вашим замовленням і результатами розрахунку автоматично буде автоматично відправлено на нашу пошту і через деякий час менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення залишилися деталей.

3 - Готовий оригінал-макет з текстом Вашої майбутньої книги надішліть нам на адресу book@vdele.in.ua
Не забудьте приєднати до листа файл-вкладення з текстом книги (оригінал-макетом). Будь ласка, ознайомтеся з нашими вимогами до оригінал-макетів і перед відправкою нам макетів переконайтеся, що ці вимоги чітко дотримано, або Дооформити макет відповідно до них:

- Документ повинен бути виконаний одним файлом в PDF-форматі;

- Поля дзеркальні 20 мм з усіх боків (особливо актуально для документів створених в Microsoft Office);

- Аркуш формату А5 / А4. При необхідності ми зможемо перевести формат А4 в А5 шляхом стискання за погодженням з автором;

- Обкладинка в CDR-форматі (* .CDR). Зберігати в форматі CorelDraw Х3 (не вище 13-й версії). Текст повинен бути переведений в криві * .TIFF - (без стиснення, дозвіл 300 dpi, кольорова модель CMYK)

4 -Одержання кодів ISBN, УДК, ББК і реєстрація видання в кніжниз палатах.

Для клієнтів нашого видавництва комплексний пакет видання книги, в який входить отримання кодів ISBN, УДК, ББК і розсилка видання по бібліотеках коштує 300 гривень. Деякі автори і типографії звертаються до нас за реєстрацією видання книги і отримання ISBN, а книгу друкують там, де їм зручніше.

Якщо у Вас залишилися питання - напишіть нам або зателефонуйте (050) 976-32-87.

Будемо раді співпраці